Ons Team

Wouter van Bohemen

Directeur

Werkdagen: maandag t/m vrijdag (woensdag thuis)

Djoeke Middendorp

Adjunct-directrice

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Anouk van der Putten

Intern Begeleider groep 1 t/m 6

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Anita Witteman

Intern Begeleider groep 7 t/m 8

Werkdagen: maandag(ochtend) en dinsdag

Melanie Brouwer

Leerkracht groep 1/2A

Werkdagen: maandag en dinsdag

Saskia van den Nouland

Leerkracht groep 1/2A

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Jeanette Kocken

Leerkracht groep 1/2B

Werkdagen: maandag en dinsdag

Minou van Winsen

Leerkracht groep 1/2B

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Alice Geerlings

Leerkracht groep 1/2C

Wendy de Ridder

Leerkracht groep 1/2D

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Marijke Nulkes

Leerkracht groep 1/2D

Werkdagen: woensdag

Nicolien van den Burg

Leerkracht groep 3A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Adri van den Berg

Leerkracht groep 3B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Miranda Vink

Leerkracht groep 3/4A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Sonja van Luinen

Leerkracht groep 4B

Werkdagen: maandag en vrijdag

Thecla Weijers

Leerkracht groep 4B

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Heleen Rietvink

Leerkracht groep 5A

Werkdagen: maandag en dinsdag

Ellen de Klerk

Leerkracht groep 5A

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Bart Braun

Leerkracht groep 5B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Romy Hendriks

Leerkracht groep 6A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Bianca van Wijngaarden - van Zuijlen

Leerkracht groep 6B

Werkdagen: maandag en dinsdag

John van der Lans

Leerkracht groep 6B

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Tom Roebroeck

Leerkracht groep 7A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Bianca Dobber

Leerkracht

Mariska van der Voet

Leerkracht groep 7B

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Mayke Rotteveel

Leerkracht groep 8A

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Charlotte van den Oever

Leerkracht groep 8B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Emma Beelen

Onderwijsassistent groep 1 t/m 3

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Iris Disseveld

Ondersteuning middenbouw

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Patriez Hulsebosch

Docent drama

Werkdagen: maandag, woensdag t/m vrijdag (alleen ochtenden)

Yvonne van der Niet

Docent muziek

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Nick van der Voet

Docent bewegingsonderwijs

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Ria Oostdam

Conciërge

Werkdagen: maandag

Marijke Schrama - van Ruiten

Conciërge

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag