Ons Team

Wouter van Bohemen

Directeur

Werkdagen: maandag t/m vrijdag (woensdag thuis)

Djoeke Middendorp

Directieondersteuning, leerkracht groep 4B,

Werkdagen: maandag en dinsdag (4B), woensdag t/m vrijdag (directieondersteuning)

Margot Troost - Hofacker

Intern begeleider (groep 1-3)

Werkdagen: woensdag

Monique Wessels

Intern Begeleider (groep 4-8)

Werkdagen: dinsdag t/m donderdag

Melanie Brouwer

Leerkracht groep 1/2A

Werkdagen: maandag en dinsdag

Saskia van den Nouland

Leerkracht groep 1/2A

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Jeanette Kocken

Leerkracht groep 1/2B

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Minou van Winsen

Leerkracht groep 1/2B en 1/2D

Werkdagen: woensdag (1/2D), donderdag en vrijdag (1/2B)

Marijke Nulkes

Leerkracht groep 1/2C

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Jenny van der Poel

Leerkracht groep 1/2C

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Wendy Meijer - de Ridder

Leerkracht groep 1/2D

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Nicolien van den Burg

Leerkracht groep 2/3A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Adri van den Berg

Leerkracht groep 2/3B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Romy Hendriks

Leerkracht groep 4A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Thecla Weijers

Leerkracht groep 4B

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Heleen Rietvink

Leerkracht groep 5A

Werkdagen: maandag en dinsdag

Ellen de Klerk

Leerkracht groep 5A

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Paula van der Zeeuw

Leerkracht groep 5B

Werkdagen: maandag en dinsdag

Alice Geerlings

Leerkracht groep 5B

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

John van der Lans

Leerkracht groep 6A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Miranda Vink

Leerkracht groep 6A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Bianca van Wijngaarden

Leerkracht groep 6B

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Alexander Peters

Leerkracht groep 6B

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Bart Braun

Leerkracht groep 7A

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Sonja van Luinen

Leerkracht groep 7B

Werkdagen: maandag en dinsdag

Mariska van der Voet

Leerkracht groep 7B

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Mayke Rotteveel

Leerkracht groep 8A

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Bianca Dobber

Leerkracht groep 8A

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Charlotte van den Oever

Leerkracht groep 8B

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Emma Beelen

Onderwijsassistent groep 1 t/m 3

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Iris Disseveld

Ondersteuning middenbouw

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Patriez Hulsebosch

Docent drama

Werkdagen: maandag, woensdag t/m vrijdag (alleen ochtenden)

Kiek Hachmang - Alkemade

Docent beeldende vorming

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Yvonne van der Niet

Docent muziek

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Nick van der Voet

Docent bewegingsonderwijs

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Ria Oostdam

Conciërge

Werkdagen: maandag

Marijke Schrama - van Ruiten

Conciërge

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag