Stel cookie voorkeur in

Leerkrachten

Het team van de Victorschool:

Melanie Brouwer

Groep: 1/2A

maandag en dinsdag

Beata Kocken

Groep: 1/2A

woensdag, donderdag en vrijdag

Wilma Groothuis

Groep: 1/2A

woensdag, donderdag en vrijdag

Nicolien van den Burg

Groep: 1/2B

maandag en dinsdag

Angela van Schooten

1/2B

woensdag, donderdag en vrijdag

Marijke Nulkes

Groep: 1/2C

maandag, dinsdag, woensdag, (donderdag ondersteuning diverse groepen)

Jenny van der Poel

Groep: 1/2C

woensdag (om de week) donderdag en vrijdag

Wendy Meijer

Groep: 1/2D

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Margot Troost-Hofacker

Groep: 1/2D en Intern begeleider groepen 1 t/m 3

dinsdag, woensdag en vrijdag

Jeanette Kocken

Groep: 1/2E

alle dagen werkzaam

Thecla Weijers

Groep: 3A

dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Adri van den Berg

Groep: 3B

alle dagen werkzaam

Paul van Dongen

Groepen: 4A / ICT-coördinator

alle dagen werkzaam

Miranda Vink

Groep: 4B

alle dagen werkzaam

Iris Disseveld

Groep:5A

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Anne van Dijk

Groep: 5A

vrijdag

Ellen de Klerk

Groep: 5b-6b

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Heleen Rietvink

Groep: 3A en 5B-6B / ICT-coördinator

maandag en dinsdag

Sonja van Luinen

Groep: 6A

maandag en dinsdag 

Alice Geerlings

Groep: 6A

woensdag, donderdag en vrijdag

Yalisa Franck

Groep: 7A

maandag en vrijdag

Judith Dijkstra

Groep: 7A

dinsdag, woensdag en donderdag

Katinka Ouwehand

Groep: 7B

alle dagen werkzaam

Mayke Rotteveel

Groep: 8A

maandag, dinsdag en woensdag

Bianca Dobber

Groep: 8A

donderdag en vrijdag

Mariska van der Voet

Groep: 8B

alle dagen werkzaam

Kiek Hachmang-Alkemade

Alle groepen

Maandag t/m vrijdag

Nick van der Voet

Gymleerkracht

alle dagen werkzaam

Mariamne Kloos

Directeur Taalklassen

maandag, dinsdag en vrijdag werkzaam

Emmy de Wal

Groep: Taalklas 1

alle dagen werkzaam

Laura Flaton

Groep: Taalklas 2

alle dagen werkzaam

Lieke Pennings

Groep: Taalklas 3

maandag, dinsdag, woensdag (om de week)

Hilda Filippo

Groep: Taalklas 3

woensdag (om de week), donderdag en vrijdag

Trudy de Jong

Groep: Taalklassen 1/2/3

alle ochtenden werkzaam

Loulou van Hameren

Groep: Taalklassen 1/2/3

alle dagen werkzaam

Ria Oostdam

Conciërge

maandagochtend

Marijke Schrama

Conciërge

Dinsdag-,woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend